Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CYGNI: All Guns Blazing 2023’te Playstation5, Xbox Series X|S ve Steam’e Geliyor!

Konami ve Keelworks gamescom’da yeni bir fragman ve kapsamlı geliştirici sohbetlerinin yanı sıra oyunun 2023’te yayınlanacağını duyurdu Konami …

Konami ve Keelworks gamescom’da

Konami ve Keelworks gamescom’da yeni bir fragman ve kapsamlı geliştirici sohbetlerinin yanı sıra oyunun 2023’te yayınlanacağını duyurdu

Konami Digital Entertainment B.V. ve İskoçya merkezli stüdyo KeelWorks Ltd bugün, gamescom kapsamında daha önce Tik Tok standında oynanabilir olacağını duyurdukları oyunları CYGNI: All Guns Blazing hakkında bir dizi yeni açıklamada bulundu.

Çift kontrollü (mobil oyunlarda iki baş parmakla hareket ve saldırıları kontrol etmeye dayanan oynanış), kuşbakışı bir nişancı oyunu olan CYGNI: all Guns Blazing, nostaljik oyunların tadını yeni nesil grafikler, Hollywood kalitesinde animasyon ve bitmeyen aksiyonla bir arada sunuyor. Konami ve KeelWorks, Steam® için daha önce duyurulan CYGNI’nin 2023’te PlayStation®5 ve Xbox Series X|S’de de piyasaya sürüleceğini doğruladı – kullanıcılar artık ürünü hem PlayStation®5 hem de Steam®‘de dilek listesine ekleyebilir. Duyuru ile eş zamanlı olarak, gamescom için destansı boss savaşlarını, havadan karaya saldırıları ve akıllara durgunluk veren patlamaları gösteren yeni bir fragman yayınlandı!

CYGNI gamescom 2022 Fragmanı

Gamescom duyurusunun bir parçası olarak Konami ve KeelWorks, ortak sahne şovlarında geliştirici oturumları ile hayranların oyuna daha yakından bakmalarını sağlayacak yeni bir oyun içi seviyeyi gözler önüne seriyor. Bu oturumların ne zaman ve nerede gerçekleşeceğini öğrenmek ve oyunla ilgili daha fazla bilgi için adreslerimiz:

  • Twitter – CygniGame
  • YouTube – KeelWorks
  • Facebook – CygniGame
  • Discord – Cygni
  • TikTok – CygniGame

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı