Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kartepe’de Zafer Kupası Sahiplerini Buldu

200 YARIŞMACI KATILDI Kartepe Belediyesi Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı büyük heyecan içerisinde 14 kategoride hafta sonu …

200 YARIŞMACI KATILDI Kartepe

200 YARIŞMACI KATILDI

Kartepe Belediyesi Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı büyük heyecan içerisinde 14 kategoride hafta sonu gerçekleştirildi. Dereceye girenlere törenle kupaları verildi.

Kartepe Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu işbirliğinde düzenlenen Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı büyük heyecan ve çekişmeye sahne oldu. 200 sporcunun katıldığı yarışmada 14 kategoride mücadele edildi. Dereceye girenlere törenle kupaları verildi.

18 KM’LİK PARKUR

Kartepe Belediyesi önünde bir araya gelen sporcuların startını Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz verdi. Heyecan içerisinde start alan sporcular 18 km’lik zorlu parkurda kıyasıya mücadele ettiler.

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Zorlu parkur sonunda kupa töreni düzenlendi. Törende konuşan Türkiye Bisiklet Federasyonu İl Temsilcisi Mehmet Bozdemir “Kartepe Belediye Başkanımız Av.M.Mustafa Kocaman’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı zorlu ve heyecanlı yarışlar sonunda tamamlandı. İnşallah bu organizasyonlar devam eder. Dereceye girenleri tebrik ediyorum” dedi.

200 YARIŞMACI KATILDI

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın selamlarını ileterek konuşmasına başlayan Kartepe Belediyesi Başkan Vekili Orhan Akyüz “Bugün adrenalin sporlarının merkezi olan Kartepemizde heyecan dolu bir yarış gerçekleştirdik. Burada mücadele eden sporcuları tebrik ediyorum. Buradaki yarışmaya 200 sporcu katıldı. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Dereceye giren sporcuları tebrik ediyorum” açıklamasında bulundu. Konuşmaların ardından dereceye girenlere ödülleri verildi.

START – Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı startını verdi.

AKYÜZ – Kartepe Belediyesi Başkan Vekili Orhan Akyüz, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Genç Erkek” kategorisinde birinci Ediz Ateş, ikinci Zeki Tuna Akın ve üçüncü olan Arda Üzer’e kupalarını verdi.

FİLİZ – Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Büyük Erkek” kategorisinde birinci Ozan Yavuz, ikinci Satu Ahmedov ve üçüncü olan Cihat Mert’e kupalarını verdi.

AĞDAŞ – Kartepe Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Hacı Ağdaş, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Erkek” kategorisinde birinci Ekrem Başdoğan, ikinci Can Yalaman ve üçüncü olan Yusuf Rıza Küçük’e kupalarını verdi.

BEGEÇ – Kartepe Belediyesi Zabıta Müdür Vekili Semra Begeç, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Erkek / 35-39” kategorisinde birinci İslam Çavaş, ikinci Sadık Kot ve üçüncü olan Serhat Yılmaz’a kupalarını verdi.

USTA – Kartepe Belediyesi İşletme Müdürü Selçuk Usta, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Erkek / 40-44” kategorisinde birinci Şevket Gülmez, Fatih Özgenlik ve üçüncü olan Davut Alkan’a kupalarını verdi.

BOZDEMİR – Türkiye Bisiklet Federasyonu İl Temsilcisi Mehmet Bozdemir, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Erkek /45-49” kategorisinde birinci Kürşat Akın, ikinci Burak İzmirlioğlu ve üçüncü olan Ataman Şekerci’ye kupalarını verdi.

KUPA – Kartepe Belediyesi Başkan Vekili Orhan Akyüz, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Erkek /50-54” kategorisinde birinci Oktay Fırat, ikinci Doğanay Güzelgün ve üçüncü olan Erol Mısırlı’ya kupalarını verdi.

ZAFER – Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Erkek /55-59” kategorisinde birinci Zafer Yalın, ikinci Mehmet Mabruk ve üçüncü olan Şeref Sarıca’ya kupalarını verdi.

TIRMANMA – Kartepe Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Hacı Ağdaş, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Erkek /60+” kategorisinde birinci Ali Rıza Fırıncı, ikinci Altan Tatlışen ve üçünü olan Ahmet Hidayet Akyürek’e kupalarını verdi.

AĞRA – Beden Eğitmenliği Öğretmeni ve Bisiklet Hakemi Ayşegül Ağra, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Büyük Kadın / 19-29” kategorisinde birinci Buse Yücel, ikinci olan Meltem Kılıç ve üçüncü olan Pınar Kurtoğlu’na kupalarını verdi.

YARATIKOL – Derbent Karakol Komutanı Ali Yaratıkol, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Kadın / 30-34” kategorisinde birinci Reyhan Yakışır, ikinci Sinem Sayar ve üçüncü olan Gözde Kocabaş’a kupalarını verdi.

TOKDEMİR – KBB Ulaşım Park Ticaret Müdürü Tarık Tokdemir, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Kadın /35-39” kategorisinde birinci olan Buse Özlem’e kupasını verdi.

ÇELİKEL – Bisiklet Hakemi Ece Çelikel, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Master Kadın /40+” kategorisinde birinci Buket Demirci, ikinci olan Günce Topal’a kupalarını verdi.

GENÇ – Türkiye Bisiklet Federasyonu İl Temsilcisi Mehmet Bozdemir, Zafer Kupası 2.Kartepe Bisiklet Tırmanma Yarışı “Genç Kadın / 14-18” kategorisinde Nur Melek Uludoğan’a kupalarını verdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı