Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fenerbahçe’den TFF’ye tazminat açıklaması

Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’na açtığı davanın ilk duruşmasının bugün görüldüğünü açıkladı. İSTANBUL (İGFA) – Süper Lig …

Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye

Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’na açtığı davanın ilk duruşmasının bugün görüldüğünü açıkladı.

İSTANBUL (İGFA) – Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu’na açtığı davanın ilk duruşmasının bugün görüldüğünü duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada, 3 Temmuz Kumpası sebebiyle uğramış olduğu her tür zararın tazmini için; o dönem verdiği kararlarla bu zararın oluşmasına sebebiyet veren TFF’ye karşı bu sürecin ilk adımı olarak fazlaya dair haklarımız saklı tutularak açılan “Tazminat Davası”nın ilk duruşması bugün görüldüğü kaydedildi.

Davalı tarafından duruşmadan bir gün önce hakimin reddi talep edildiğine vurgu yapılan açıklamada, “Bu talebe karşı tarafımızca talepte hukuka uyarlık bulunmadığı yönünde beyanda bulunulmuş olup, mahkemece hâkimin reddi talebinin incelenmesi için dosyanın yetkili merciye gönderilmesine karar verilmiştir. Tüm bu gelişmeler ışığında dava dosyasında usul veya esas yönünden herhangi bir inceleme yapılmamış olup, hâkimin reddine ilişkin talep konusunda yetkili merci tarafından verilecek karar kesinleştiğinde, davanın görülmesine aynı hâkimle veya yeni bir hâkimle devam edilecektir. İlk günden beri dimdik ayakta duran Fenerbahçemize karşı yapılan haksızlıkların sonuna kadar karşısında olacağız ve hukuk mücadelemize tüm kararlığımızla devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.