Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayseri Melikgazi’in TEKNOFEST gururu

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi’nin 1,5 milyon lira destek olduğu ve finale kalan 16 takımın TEKNOFEST Havacılık Uzay ve Teknoloji Festivali katıldığını söyledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
27 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanında düzenlenecek olan TEKNOFEST için 16 takıma 1,5 milyon lira destek olduklarını ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, “27 Nisan’da başlayacak olan ve 5 gün sürecek festivalde Türkiye’nin dört bir yanından TEKNOFEST heyecanına ortak olan genç beyinler arasında yarışmalar düzenlenecek. Gençlerimizin kendileri tasarlayarak ürettikleri teknolojik projeleri görünce gurur duyuyoruz.

Böyle gençlerimiz olduğu sürece ülkemizin geleceği emin ellerde demektir. Üreten, çalışan, alın teri döken gençlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. TEKNOFEST yarışmalarında tüm liseli gençlerimizin ve üniversiteli gençlerin çalışmalarını çok değerli. Bizde Melikgazi Belediyesi olarak festivalde stand açtık. Burada desteklediğimiz takımları ve projelerini tanıtacağız. Öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Onları yürekten kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.  Katılmak isteyen herkesi bekleriz.” dedi.