Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çılgın Sayısal’da ‘Milyonerler Festivali’ başlıyor

Çılgın Sayısal Loto’da “Milyonerler

Çılgın Sayısal Loto’da “Milyonerler Festivali” oyunseverlere garanti 20 milyon TL ekstra ikramiye kazandıracak.

İSTANBUL (İGFA) – Çılgın Sayısal Loto’da “Milyonerler Festivali” 30 Ocak-25 Şubat tarihleri arasında yapılacak çekilişler ile oyunseverlerin şansına şans katacak.

“Milyonerler Festivali” kapsamında dört hafta boyunca yapılacak Çılgın Sayısal Loto çekilişlerinde, oyunseverler her hafta ekstra 5 milyon TL, toplamda ise ekstra 20 milyon TL ikramiye kazanacak.

30 Ocak – 25 Şubat tarihleri arasında dört hafta boyunca sürecek çekilişlerde her hafta bir talihli ya da talihliler ekstra milyon liralar kazanacak.

ÇEKİLİŞLER NASIL GERÇEKLEŞECEK?

“Milyonerler Festivali” boyunca Pazartesi günleri gerçekleştirilen çekilişlerde 5+1 kategorisinde bilene ya da bilenlere ekstra 5 milyon TL verilecek.

Eğer Pazartesi günkü çekilişlerde 5+1 bilen olmazsa, Çarşamba günü gerçekleştirilen çekilişlerde yine 5+1 kategorisinde kazanan aranacak.

Haftanın ikinci çekilişinde de bu kategoride bilen olmazsa, Cumartesi günkü çekilişlerde 5+1 bilen talihli ya da talihliler ekstra 5 milyon TL kazanacak.

Cumartesi günü gerçekleştirilen çekilişlerde de 5+1 bilen olmazsa, ikramiye 5 bilenlere, 5 bilen de olmazsa 4 bilen ya da daha alt kategori bilene/bilenlere aktarılacak.

Dört hafta boyunca sürecek Milyonerler Festivali’nde dağıtılan ekstra ikramiye tutarı toplam 20 milyon TL olacak.