Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bodrum’da Başkan Aras vatandaşları dinliyor

Muğla’da Bodrum Belediye Başkanı

Muğla’da Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Yahşi Mahallesi’nde KARGIDER yönetimi ve derneğe bağlı olan sitelerin sakinleri ile bir araya geldi.

MUĞLA (İGFA) – KARGIDER Başkanı Ali Haydar Özcan ve dernek yöneticileriyle toplantı yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Aras göreve geldiğinden itibaren yapılan altyapı ve üstyapı çalışmalarına da değindiği konuşmasında, “Umarım, Bodrum hepimizin içine sindiği şekilde yaşanır; temiz, pırıl pırıl, insan haklarına saygılı, demokrasinin sürekli işlediği ve insanların barış içerisinde yaşadığı bir Bodrum olur. Bu kentin başkanı ve vatandaşı olarak benim de tek amacım ve çabam bunu sağlamaya çalışmak” diye konuştu.

Toplantının ardından dernek yöneticileriyle birlikte, sahil boyunca yapılan kıyı temizliği ve saha gezisinde tatile gelen vatandaşlarla tek tek bayramlaşıp selamlaşan Başkan Aras, tespit edilen aksaklıklar ve sorunların anında çözülmesi adına ilgili müdürlüklere talimatlar verdi.