Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bandırma Belediyesi’nden ‘özel’ iftar

Bandırma Belediyesi, Ramazan Ayı’nın

Bandırma Belediyesi, Ramazan Ayı’nın birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu pekiştirmek adına özel birey ve ailelerini iftar programında bir araya getirdi.

BALIKESİR (İGFA) – Bandırma’da yaşayan özel birey ve aileleri Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un ev sahipliğinde düzenlenen iftar programında buluştu.

Programa Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Mahir Mavi, İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile dernek temsilcileri katılım sağladı.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun yaptığı konuşmada, “Bir ve beraber yaşıyoruz,” vurgusunda bulunarak, “Yerel yönetim olarak her zaman özel bireylerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz,” dedi.

Bandırma’nın büyük bir aile olduğunun altını çizerek konuşmasına devam eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Bandırma’da özel gereksinimli bireylerimizin yararına açılmış çok güzel derneklerimiz var ve biz de bu derneklerle uyum içinde çalışıyoruz. Kentimizde hep birlikte el ele, kol kola birlik ve beraberlik içinde yaşıyoruz. Biz de hizmet ve çalışmalarımızı özel gereksinimli bireylerimizi nasıl daha fazla rahat ettirebiliriz diye düşünerek tasarlıyor, hayata geçiriyoruz. Gündüz bakım evlerimize, destek eğitim kurs merkezimize, engelsiz yaşam kampımıza ve yaptığımız yollarımıza, kaldırımlarımıza kadar ne kadar hizmet ve proje üretirsek üretelim tüm bireylerimizin daha rahat bir hayat sürmeleri noktasında planlıyoruz. İlk önceliğimiz bu oluyor ve bunu bir aile olarak hep birlikte yapıyoruz” dedi.