Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Astrolog Görkem Canan, Hollanda Atatürk Müzesini ziyaret etti

 Türkiye’de insanları aydınlatan ilim ve

 Türkiye’de insanları aydınlatan ilim ve bilim kadını araştırmacı  ünlü karma Astrolog Görkem Canan hayranlarının daveti üzerine tekrar geldiği Hollanda da ayağının tozu ile ilk işi Rotterdam’da dünyada tek olan Atatürk müzesini ziyaret etti.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Görkem Canan yaptığı açıklamada daha önce Çanakkale müzesi olarak rahmetli Fatma Girik ile beraber ziyaret ettiği  müzeyi bu seferde Atatürk müzesi olarak ziyaret ettiğini ve hayran kaldığını belirtti.

Atatürk  ile ilgili 100 tane orijinal obje, gazete, dergi  gibi malzemelerin  karşısında çok duygulandığını belirten ve herkesin bu müzeyi ziyaret etmesi gerektiğini belirten ünlü Astrolog, Bülent Türker’in Hollanda için büyük şans olduğunu gençleri, Atatürk’ü yaşattığını ve geçmişimizi anlattığı için çok mutlu olduğunu belirtti. Müzedeki Atatürk mumyası karşında gözyaşlarını tutamayan ünlü astrolog  hüzünlü anlar yaşadı. Bu kadar emeği kimseden yardım almadan bir çılgın Türk’ün başarmasının gurur verici olduğunu belirtti.

Bülent Türker de  “Böyle değerli bir Astrologun müzemizi  ziyaret etmesi benim için büyük gururdur. Hollanda da büyük bir hayran kitlesi olan Canan’ın müzemizi ziyareti  gurur verici bir ziyarettir.” Dedi.