Ülkemizdeki kâtip ve kâtip adaylarının toplanıp bilgi sahibi olduğu site sayısı yok...

Ülkemizdeki kâtip ve kâtip adaylarının toplanıp bilgi sahibi olduğu site sayısı yok denecek kadar az

PAYLAŞ

Ülkemizdeki kâtip ve kâtip adaylarının toplanıp bilgi sahibi olduğu site sayısı yok denecek kadar az. Piyasadaki bu boşluğu doldurmak maksadıyla faaliyete geçen Katipler.org internet sitesi, tüm meslek sahiplerine ve adaylarına yönelik hizmetlerine son sürat devam ediyor. Üstelik katiplik sınavı hakkında bilgiler ve püf noktaları da adaylara veriliyor. Kâtip maaşı, katiplik hakkında bilgiler gibi pek çok konunun detaylıca anlatıldığı bu adreste aradığınız pek çok bilgiye ulaşacaksınız. Ayrıca katiplik dışında memur alımları ile ilgili tüm haberleri de bulabileceksiniz. Yapılacak olan memur alımlarını hakkında anında bilgi almak ve başvuru şartlarıyla ilgili gerekli bilgileri bu adresten alabilirsiniz.

Memur alımı ile beraber bütün kamu ve özel sektör alımlarına ilişkin ilanlar hakkında detaylı bilgi için Katipler.org internet sitesini ziyaret etmelisiniz. On parmak çalışma hızınızı test etmek için de on parmak çalışma sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Üniversitelere alınacak personel ilanları, özel güvenlik ilanları, polis ilanları, öğretmen alımı ilanları gibi pek çok ilanı bulabileceksiniz. Aynı zamanda bu alımlarla ilgili tüm başvuru şartlarına da yine aynı adresten ulaşabilirsiniz. 2018 ve 2019 yılında yapılacak olan kamu alımları ve son dakika haberlerini anında takip edebilirsiniz.

Katipler.org internet sitesinde tüm bu kamu alımı ve bilgilerinin dışında ayrıca hukuk ile alakalı pek çok bilgiye de ulaşabileceksiniz. Hukuk alanı hakkında yazılan içeriklerin hepsi alanında uzman avukatlar tarafından yazılmıştır ve yazılmaya da devam ediyor. Hakim ve savcı başvuru ve atamaları, avukatların asgari maaş tutarı gibi birçok merak edilen konulara da ulaşabilirsiniz. Tüm bunlarla beraber hukuki meselelerle alakalı sayısız dökümana da ulaşabilirsiniz. Yeni nafaka sistemi, tazminat davaları, isim ve soy isim değiştirme davası gibi sayısız konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca hukuki meselelerle ilgili bilgi alabileceğiniz ve soru sorabileceğiniz kategori de bulunmaktadır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK