Su Bazlı Elastik Beyaz Bantlar

Su Bazlı Elastik Beyaz Bantlar

PAYLAŞ

Farklı renklerde üretilen elastik bantlar, kullanılacak yerin özelliğine göre kalın ya da incel olarak üretilebilmektedir. Her şekle girebilen, kolayca işlenebilen üzerinde baskı ya da harf ve rakam gibi karakterler kullanılabilen bu malzemeler oldukça dayanıklıdır ve uzun süre özelliği bozulmadan kullanılabilir.

İhtiyaç halinde esnemesi ve aktivitenin tamamlanmasının ardından, eski halini alması bu malzemenin hemen her sektörde kullanılmasını sağlamıştır. Böylece su bazlı elastik beyaz bantlar Basitten karmaşığa, tekstil plastik malzemelere kadar hemen her alanda rahatça uygulanabilirler.

Elastik Bantların Kulanım Alanları

Hayatımızın pek çok aşamasında kullandığımız plastik ürünlerden biri olan su bazlı elastik beyaz bantlar oldukça fonksiyoneldir. Medikal amaçlı ya da sportif aktivitiler için sıklıkla bu bantlara başvururuz. Hatta sporcu kıyafetlerinin bir kısmına bu bantlar yerleştirilerek bacak ve kol gibi organların darbelere har karşı korunması amaçlanır.

Bazen bu spor ürünlerinin kendisini oluşturan su bazlı elastik bant sayesinde esneme, gevşeme ve çekme gibi sportif aktiviteler çok daha kolay yapılabilir. Bu bantları kendi iş ve işlemlerimiz için kullandığımız gibi evcil hayvanlarınızı tasma türünden malzemelerle muhafaza edilmesinde de yararlanabilirsiniz.

Elastik bantlardan kırtasiye malzemelerinin hazırlanmasında da faydalanılır. Öyle ki bunlar arasında defterler, ajandalar, kalemlikler, sümenler ve işlevsel dosyalar sayılabilir. Tekstil ve ayakkabı sektörü de elastik bantları hazırladıkları ürünlerde kullanırlar.

Ayakkabı sektörü için yazlık terlik ve sandaletler, botlar ve kapalı ayakkabıların boyun kısımlarında bu tür lastiklere rastlarız. Elbise ve kabanların birleşme yerleri ve kol kısımlarında, pantolon ve etek belleri ile elbiselerin bel büzgülerinde renkli, desenli ya da sade elastik bantlar kullanılmaktadır.

Online Elastik Bant Satışı

Metre hesabı ya da kullanım sektörüne göre adet şeklinde satılan bu bantları üreticinizden farklı özelliklerde de isteyebilirsiniz. Eğer su bazlı elastik beyaz bant ticaret amaçlı kullanılacaksa üzerinde firmanın isim ve sloganlarını ya da sektöre özgü renkleri de barındırabilirler. Online alışveriş siteleri aracılığı ile Türkiye’nin her yerinden ürün siparişi verebilirsiniz. Diğer yandan mevcut web siteniz sayesinde iade, değişim ve ödeme gibi tüm konularda bir mağaza alışverişi rahatlığını yaşarsınız.

PAYLAŞ