Salt Likit İle Sigara İçmiş Hissini Yakalayın!

Salt Likit İle Sigara İçmiş Hissini Yakalayın!

PAYLAŞ

Salt likitler sigara içim üzerine üretilen özel sigara ürünlerindendir. Özel karışımlar ve bileşenlerle tam olarak sigara içme hissiyatını yaşatır ve sigara isteğini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Salt likit  eşliğinde sizler de sigara içme hissini anında yakalayabilirsiniz.

Salt likit e-sigara içiminde temel bir unsur ise likit tanklarının çok geniş olmayışıdır. Bundan dolayı bu tanklara genellikle nikotin tuzu kullanılır. Bu nikotin tuzları yani salt likit sizlere tam bir performans ile sigara içme hissi verecektir. Sizler de hemen bu cihazlardan temin ederek sigara içme hissini anında elde edebilirsiniz.

 

Salt Likit ( Salt Nic) Nedir?

 Salt likit isminden de net olarak anlayabileceğiniz üzere bir tuz çişididir. Nikotin tuzu olarak piyasada bilinen ve elektronik sigara modelleri ile yüzde yüz uyum gösteren bir üründür. Bu ürünün temel özelliği en başta kullanıcısına tıpkı sigara içiyormuş gibi bir hissiyat oluşturmasıdır. Bu bakımdan oldukça gözde bir ürün niteliği taşımaktadır.

Salt likit diğer adıyla nikotin tuzu, tütün yapraklarından özel yöntemler kapsamında elde edilir. İnsan metabolizması üzerinde sigara ile aynı etkiye sahiptir. Yani elektronik bir sigara ile salt likit içinize çektiğinizde, sigara içtiğinizdeki aynı hissi size aynı oranda yaşatmaktadır. Bu açıdan oldukça tercih edilen ve uzun ömürlü olan bu teknolojik sigaralar eşliğinde gerçek sigara hissiyatını anında yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

Salt Likitin Etkileri Nelerdir?

 Salt likit içeriğinin yerleştirildiği pod elektronik sigara sigara ile aynı işlevselliğe sahip bir mekanizmadır. İnsan vücudu üzerinde sigara ile aynı etkiye sahiptir. Bu etkiler kapsamında kan basıncının yükselmesi, vücuttaki adrenalinin artması ve odaklanmanın artması gibi özellikleri vücudunuza kazandırır.

Salt likit bilindiği üzere nikotin tuzudur. Salt kelimesi ingilizcede “tuz” anlamına gelmektedir. Salt likitin özelliği, elektronik sigarlarla uyumlu olması ve aynı sigara içme hissiyatını yaratmasıdır. Salt likitin etkileri arasında en belirgin olanlarından kan basıncının artması ve rahatlama hissidir.

Elektronik sigaralarda likit haznenin dar olması da en çok sigara hissini veren temel etmenlerdendir.

 

E-Sigara Nedir?

 Pod elektronik sigara olarak da bilinen e-sigara  yeni nesil sigara olarak bilinmektedir. Çağın en çok tercih edilen ve gelecekte de tercih edilecek olan E-sigaralar kullanımı kolay ve etkili aletlerdir. Aletlerin tercih edilme sebeplerinden bir diğeri ise uzun ömürlü oluşu ve kolay taşınabilir olmasıdır. Üstün niteliklere sahip E-sigara eşliğinde sigara içme hissiyatı elde ederken, normal sigaranın sebep olabileceği kötü kokulara engel olabilirsiniz.

Salt likit ile çalışan bu özel teknolojik alette çeşitli aroma türleri bulunmaktadır. Bu aroma türleri ile sizler kötü kokuları dilediğiniz aroma ile değiştirebilirsiniz. Yeni nesilin en çok tercih ettiği ve beğendiği bu sigara modeli ile anında sigara dünyanızı değiştirebilir, kötü kokuyu hayatınızdan çıkartabilirsiniz.

Ağız, burun, gırtlağınıza dağılan hatta üstünüz saçlarınız ve ellerinize dahi geçen kötü kokulu sigaraların yerine çeşitli aromalara sahip hoş kokulu olan salt likitli pod elektronik sigaraları tercih edebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve duman özelliği ile sizlere tıpkı sigara içiyormuş hissini yaratan bu sigarlardan sizlerde kullanabilirsiniz.

 

Elektronik Sigara Normal Sigaradan Daha Mı Zararlıdır?

Elektronik sigara kullanımında hiçbir şekilde açığa zift veya katran çıkmaz. Bu nedenle sigaradan daha az zararlıdır. Normal bir sigaranın  içeriğinde yüzlerce kimyasal bileşen bulunmakta, zehirleyici etkisi daha fazla olmaktadır. Bundan dolayı normal sigara ile elektronik sigaranın kıyaslamasında  pod elektronik sigara daha az zararlı ve hatta yapılan bir araştırmaya göre normal bir sigaraya göre %95 daha az zararlıdır.

Elektronik sigara kullanımında ciğerlere zift ve katran dolmadığı gibi kanserojen etkisi daha azdır. Sağlıklı bir sigara kullanımı adına sizler de elektronik sigarayı tercih edebilirsiniz. Sigara bilindiği üzere çeşitli kanserlere hızlı bir olanak tanımakta, içerken etraftaki diğer insanlara da zarar vermektedir. Kötü kokusu üstünüze sinebilir ve günlük yaşamda sizlerin yaşam standartlarını düşürebilmektedir. Kötü ağız kokusu, kötü nefes, el ve yüze bulaşan katran ve ziftin kokusuyla sizlerin kendine güveni azaltabilmektedir. Elektronik sigara tüm bu sorunlara bir son veriyor ve çeşitli aromalarıyla sizlere güvenli ve hoş bir koku sunuyor. Sizler de hemen temin ederek pod elektronik sigaraya geçebilirsiniz.

https://www.angelvape.co

PAYLAŞ