Medyumlar Ne Yapabilir?

Medyumlar Ne Yapabilir?

PAYLAŞ

 

 

Neyin mümkün veya neyin imkansız olduğu konusunda en çok merak edilenlerinden biri. Mantık ve evrensel kurallar tek bir kaynağa dayanır. Bu kaynağın dışındaki bir durum ancak ilahi güçler tarafından mümkündür. Bu deneyimli uzmanlar doğayı ve doğallığı kullanırken nelere yol açabilir?

 

Medyumlar Neleri Değiştirebilir?

 

Dünyadaki en hatalı hata, psişiklerin ruhlara neden olabileceği gerçeğine dayanıyor. Hiçbir psikolog ruhu adlandıramaz. Beşinci-boyutlu varlıklarla iletişim kurmak çocuklar için bir oyun olsa da, etkileşime girdikleri insanlar ruh gibi değil, cinse benzeyen canlılardır. Ruhlarımız kıyamet gününe kadar sanki gitmişler gibi beklerler. Bu nedenle ruhlarla temas, dünyadaki herkes için imkansız olan bir olaydır.

 

Ancak, medyumlar aşağıda listelenen her maddeye göre hareket eder. Özellikle gerekli bilimlerde uzman olanlar;

Onlar sihirli ritüellerde uzmandır. Fizyolojik bir etki kadar sihir yapmak onlar için kolaydır.

Tamamlanan büyüleri tespit edebilirler ve gerekirse tespit edilen büyüleri kırabilirler.

Geleceği net göremiyorlar ama duygularına dayanarak belirsiz tahminler yapabiliyorlar.

 

Cinlerle kolayca iletişim kurabilirler ve geçmişle ilgili bir şeyler öğrenebilirler. Ancak, bu hiçbir zaman mümkün değildir. Bunu anlamak da çok zaman alıyor. Bir medyumun ne zaman isterse, geni ile konuşması mümkün değildir. Zaman zaman, enerji büyüdüğü zaman bu durumdan faydalanabilirler.

Astronomide uzman oldukları için, enerjinin seyri veya olayları hakkında herkesin bildiğinden daha fazla şey biliyorlar. Özellikle ne ve ne zaman yapacaklarından emin olmalılar.

 

Bunlar en tecrübeli psişiklerin sahip olduğu niteliklerdir. Ayrıca, gelişim alanlarına ve seviyelerine göre nitelikleri birçok farklı endüstride incelenebilir. Ancak, bu genellikle görünür ve gözlenen ana durumdur.

 

Medyumların Özellikleri Nelerdir?

 

Medyumların temel özelliği, belirli bir durumun ihtiyaçlarının analizidir. Gerçek bir medyum yalnızca bilgeliği hakkında değil, aynı zamanda durum karşısında yaşadığı deneyim hakkında da konuşabilmelidir. Enerji alanında çalışmak, tabiri caizse, herkes için değildir. Öyleyse, uzman veya ana düzey medyanın özellikleri nelerdir?

 

Gökyüzünün hareketlerini anlamak ve yorumlamak. Bu, basit astrolojiyle karşılaştırıldığında ciddi matematiksel hesaplamalar gerektiren özel bir durumdur.

 

Metafizikte uzmandırlar. Öyle ki üniversite düzeyinde eğitim almışlardır. Ayrıca fizik ve kimya bilgisine sahiplerdir.

 

Nadiren büyülü malzemeler ve etkileri hakkında bilgi sahibi olurlar. Aslında, başka bir deyişle, bitki biliminde deneyime sahip olmaları gerekir. Nadirliğe ek olarak, bazı büyüler çok tehlikeli olan zehirli bitkilerle yapılır. Bu bitkilere dokunmak bile insanlara büyük zarar verebilir. Bu, bilmeyen insanlar için tehlikeli bir durum gösteren bir başka durumdur.

 

Psişizm ve gizli bilimler bağımsız konulardır. Bununla birlikte, gizli bilimlere aşina olmayan ve büyü yapan hocalar başarılı olamaz. Herkes isimlerinden gizlenmiş olan bu bilimlere erişemez. Bunlar kuşakların veya gizli toplulukların mirası yoluyla insanlara erişilebilen bilimlerdir.

 

Psikolojik, metafizik ve psikoloji alanındaki objektif araştırmalara dayanan çok sayıda bilgi web sitemizde sürekli güncellenmektedir. Bizi düzenli olarak takip ederek, hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel bilgiler elde edebilirsiniz.

 

 

PAYLAŞ