Hepsiburada Efsane Cuma ile Duvarortusu.com.tr Mağazasında %50 İndirim

Hepsiburada Efsane Cuma ile Duvarortusu.com.tr Mağazasında %50 İndirim

PAYLAŞ

Hepsiburada üzerindeki sanal mağazamız geçtiğimiz Cuma günü açılmıştı. Mağaza adımız direk olarak duvarortusu.com.tr üzerine alınmış ve tescillenmiştir. Efsane Cuma günlerine denk geldiğimiz açılış günümüze özel tam 100 Adet duvar örtüsü modelleri %50 indirim ile 60 TL gibi bir ücret üzerinden satışa sunulmuştur.  Sizlerinde desteği ile internet Hepsiburada mağazasına vermiş olduğumuz tam 100 ürün toplamda 40 dakika içerisinde tükenmiştir. Mağaza olarak oldukça olumlu ve ya olumsuz geri dönüşler aldık ve tüm bunlar bizim içinde ayrı bir tecrübe oldu.

Türkiye’de e-ticaret piyasasına henüz yeni hakim olmaktayız. Her şeyden önce duvarortusu.com.tr olarak strateji birinci planımızdır. Duvar örtüsü ile duvarlarınızı tarz bir hale getirecek tasarımlardan bir kaçını dakikalar içerisinde satmak büyük bir başarıdır. İndirimin birkaç gün daha geçerliliği var şuan toplamda 24 adet model yüklenmiş ve stok olarak henüz 1300 adeti daha bulunmakta olup, %30 indirim ile Hepsiburada mağazamızda yer almaktadır.

“Duvarortusu.com.tr geçmiş bir modayı gelecekte yansıtarak duvar örtüsü ürünü ile büyük bir sükse yaratmayı başardı. İnternet sitelerini göz gerdiğimde ve Hepsiburada mağazasına bakmış olduğumuzda bir kategori dikkatinizi çekecektir. Bu kategorinin adı eskide dillerden düşmeyen ve göz alıcılığı ile her evin üyesi olan duvar halısı ürünüdür. Aldığımız bilgiye istinaden henüz yapım aşamasında olan duvar halısı modelleri gelecekte tüm satış platformlarında yerlerini alacaktır.“

PAYLAŞ