Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

E-Ticaret Web Sitesi Paketleri Bayilik

Eticaret web sitesi paketleri

Eticaret web sitesi paketleri satışı yaparak kendi markanız ile kazanç elde edebilirsiniz. Eticaret sitesi paketleri bayilik programına katılabilirsiniz. Ekonomik Eticaret şablonları ile web sayfası yapma alanında en popüler şirket olan BilgiKurumsal çok sayıda web sitesi referansına sahiptir. Eticaret paketini ücretsiz deneyebilirsiniz. Web sitesi açma sistemimiz teknik bilgi gerektirmez ve mobil uyumludur.

Eticaret Hangi Özelliklere Sahip?

Eticaret web sitemiz bir çok özellikleri içinde bulundurur. Bazı avantajlar;

  • Muhteşem Eticaret Teması
  • Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli
  • Ücretsiz Domain
  • Hosting Dahil
  • E-Mail Dahil
  • SEO Uyumluluk

Eticaret Şablonları Nasıl Kullanılır?

Seçtiğiniz eticaret internet sitesi temasını düzenle linki ile özelleştirebilirsiniz. Canlı editör aracılığıyla dökümanlarınızı kolay bir şekilde kullanabilir, yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. Şablonun font türleri, renk, sayfa başlıkları dışında da çok sayıda ayarını değiştirebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfamızda görsel anlatımlar bulunmaktadır. Eticaret tasarımlarımız mobil uyumludur. Eticaret yazılımları satarak kazanç elde etmek için eticaret web sitesi bayilik formunu doldurabilirsiniz.

Eticaret Fiyatları

Bir eticaret web sitesi maliyeti istediğiniz yazılımsal özelliklere göre belirlenmektedir. Bilgi Kurumsal’da web tasarım maliyetleri uygundur Mesala; 398 içerik ve 422 fotoğraf oluşturmak isterseniz standart paket fiyatıyla sitenizi kurabilirsiniz. Uygun fiyatlarla eticaret web sitesi kurmak için müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

Eticaret Paketi ile Kaç Adet E-Mail Oluşturabilirim?

Limitsiz bir şekilde email adresleri açabilirsiniz. Eticaret yazılımında mail sınırı bulunmamaktadır.

Eticaret Web Sitesini Nasıl Açabilirim?

Eticaret paketleri aracılığıyla internet sitesi sahibi olmak oldukça basittir. Kullanmak istediğiniz sitenin üstünde yer alan satın alım bağlantısı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizin sonrasında kısa süre içerisinde internet siteniz aktif edilecektir. Eticaret web alanı Bilgi Kurumsal tarafından sağlanır. Kurulum bittikten sonra yönetim paneli bilgileri gönderilecektir. Çankırı ile Kars ve Bayburt şehirleriyle beraber Türkiye’nin her yerinde müşterimiz mevcuttur. Aynı anda hem kurumsal web sitesi hem de eticaret sitesi paketleri satabilirsiniz. Siz de eticaret sitesi paketleri satışı yapabilirsiniz.

Eticaret Web Sitesi Ücretsiz Mümkün müdür?

Ne Yazık ki ücret ödemeden eticaret internet sayfası kurmak mümkün değildir. İnternet sitenizin yayına alınması için mutlaka alan adı tescili ve web hosting olmalıdır.

Eticaret Yönetim Paneli Kolay mı?

Eticaret internet sayfanızı zorluk çekmeden kullanabilirsiniz. Eticaret yönetici paneli ana dili Türkçedir ve değiştirilebilir.