Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘TEKNOFEST Kısa Film Yarışması’ Başvuruları İçin Bugün Son Gün !

TEKNOFEST 2022 etkinlikleri kapsamında düzenlenen Canik Belediyesi Kısa Film Yarışması başvuruları bugün sona eriyor. TEKNOFEST 2022 …

TEKNOFEST 2022 etkinlikleri kapsamında

TEKNOFEST 2022 etkinlikleri kapsamında düzenlenen Canik Belediyesi Kısa Film Yarışması başvuruları bugün sona eriyor.

TEKNOFEST 2022 etkinlikleri kapsamında Canik Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı iş birliğiyle düzenlenen Canik Belediyesi Kısa Film Yarışması’nın başvuru tarihi 22 Ağustos saat 23.59’da sona erecek.

TEKNOFEST Karadeniz’de Açıklanacak

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı TEKNOFEST etkinlikleri kapsamında ilk kez düzenlenecek kısa film yarışmasına yoğun bir başvuru olduğunu belirtti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “Gençlerimizin bilim ve teknolojiye olan ilgisini arttırmayı hedefleyerek düzenlediğimiz kısa film yarışmamızın yurt içinden ve yurt dışından yoğun başvuru olması bizleri çok sevindirdi. Jüri değerlendirmelerinin ardından ödül almaya hak kazanan projeleri 30 Ağustos- 4 Eylül 2022 tarihinde şehrimizde düzenlenecek olan TEKNOFEST Karadeniz’de gerçekleştireceğimiz ödül töreninde açıklayacağız. TEKNOFEST etkinlikleri kapsamında ilk kez düzenlenecek kısa film yarışmamıza katılacak olan tüm katılımcılara başarılar diliyorum” dedi.

Katılımcılar Canik Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı iş birliğiyle düzenlenen Canik Belediyesi Kısa Film Yarışması’na Canik Belediyesi web sitesi üzerinden başvuru yönergesini takip ederek 22 Ağustos saat 23.59’a kadar yarışmaya başvurabilecek. Kısa film yarışmasında birinciliği elde eden filme 20 bin TL, ikinciye 15 bin TL, üçüncüye 10 bin TL ödül verilecek. Yarışma kapsamında TEKNOCANİK 2022 Jüri Özel Ödülü’nü kazanan film ise aksiyon kameranın sahibi olacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı