Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Musixen tarafından organize edilen dünyanın ilk hibrit konseri için geri sayım başladı!

Dijital performans platformu Musixen’in organize ettiği dünyanın ilk hibrit konser programına sayılı günler kaldı. 28 Ağustos Pazar günü saat 21 …

Dijital performans platformu Musixen’in

Dijital performans platformu Musixen’in organize ettiği dünyanın ilk hibrit konser programına sayılı günler kaldı. 28 Ağustos Pazar günü saat 21.00’da Maximum UNİQ Açıkhava’da canlı sahne performansını online yayın ve metaverse evreniyle bir araya getirecek olan organizasyon, Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ’in ardından nefes kesecek bir konser programıyla müziksevere unutulmaz anlar yaşatacak.

Müzik ve eğlence severlere müziğe dair global ölçekte yepyeni bir deneyimi sunmayı amaçlayan dijital performans platformu Musixen, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ilk olacak bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. 28 Ağustos Pazar günü dünyanın ilk hibrit konserini Maximum UNİQ Açıkhava’ya taşıyacak olan organizasyon ile Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ Aşkım Kapışmak, Ümit Erdem, Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Yüsra Geyik, Patron, Pera ve Ersay Üner konukluğunda gerçekleşecekken Oğuzhan Uğur ve Orkestrası’nın sahne alacağı konser programı müzik tutkunlarını notalara doyuracak!

Organizasyonun ilk bölümünü oluşturan Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ Maximum UNİQ Açıkhava’da canlı canlı izlenebilecek ve Musixen’den online olarak yayınlanacak. Programın ikinci bölümündeki canlı konser ise Musixen’den yayınlanırken Atlasspace uygulamasından metaverse formatında izlenebilecek.

Saat 21.00 itibariyle başlayacak olan organizasyonun biletleri; sınırlı süredeki avantajlı dönemiyle Biletix, Biletino, Biletinial, Bubilet ve Mobilet’te satışta.

Program:

21.00 – 22.00 Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ

Konuklar: Aşkım Kapışmak, Ümit Erdem, Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Yüsra Geyik, Patron,

Pera ve Ersay Üner

22.00 – 22.30 Ara

22.30 – 23.00 Konser

Oğuzhan Uğur ve Orkestrası

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı