Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayseri Büyükşehir’den eğitime destek

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Abdullah Gül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ARCD 111 Architectural Photography …

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin desteği

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Abdullah Gül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ARCD 111 Architectural Photography dersi, 2021-2022 Akademik yılı bahar döneminde, Hunat Hatun Medresesi Kültür Sanat Merkezi’nde yürütülmeye başladı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığındaki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, eğitime destek vermeye proje ve destekleriyle öğrencilerin yanında yer almaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Kent Tarihi ve Tanıtımı Daire Başkanlığı’nın desteği ile Abdullah Gül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ARCD 111 Architectural Photography dersi, 2021-2022 Akademik yılı bahar döneminde, Hunat Hatun Medresesi Kültür Sanat Merkezi’nde yürütülüyor.

Selçuklu mimarisi şaheserlerinden, I. Alâeddin Keykubat’ın zevcesi ve II. Gıyaseddin Keyhüsrev’in annesi Mahperi Hatun (Huand) tarafından 1238 yılında yaptırılan külliyede ders görmeye başlayan öğrenciler, tarihi bir mekânda eğitim görmenin mutluluğunu yaşıyor.

Büyükkılıç, Kayseri’deki eğitim kurumlarına, talep edilen her konuda desteklerini sürdürürken, Kayseri’yi bir eğitim şehri haline getirmek için gayret göstermeye devam ediyor.