Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Edremit Belediyesi 7/24 sahada

Edremit’te son iki gündür etkili olan yağmurlara karşın altyapıya yapılan yatırımlar ve alınan önlemler ile ciddi bir sorunla karşılaşılmadı …

Edremit’te son iki gündür

Edremit’te son iki gündür etkili olan yağmurlara karşın altyapıya yapılan yatırımlar ve alınan önlemler ile ciddi bir sorunla karşılaşılmadı. Doğalgaz çalışması nedeniyle açılan yerlerde yaşanan sorunlara da hemen müdahale edildi.

Edremit Belediyesi tarafından altyapıya yapılan yatırımlar ile önceden yaşanan sel, su baskını ve taşkın gibi tehlikeler ortadan kaldırıldı. Ekipler tarafından yağmur suyu hatları, menfez, logarlar, kanallar ve dere yataklarında zamanında yapılan bakım ve temizlikle son iki gündür etkili olan yağışlarda ciddi bir sorunla karşılaşılmadı. Yağmur uyarısı ile birlikte 7/24 görev başında olan ekipler Altınkum Mahallesi’nde doğalgaz hattı döşenmesi için kazılan yerlerde yaşanan sorunlara hemen müdahale etti.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, altyapıya ayrı bir önem verdiklerini belirterek “Yaşanan sorunları dikkate alarak yağmur suyu drenaj hatları başta olmak üzere altyapıya ciddi yatırımlar yapıyoruz. İlçemizde etkili olan yağmurlara karşı önleyici tedbirlerin yanı sıra 24 saat esası ile ekiplerimiz hazır bulundu. Doğalgaz hatlarının yeni kazıldığı yerlerde ve muhtelif yerlerde ki lokal sıkıntılara anında müdahalede bulunduk. Bunun yanında ciddi bir sorunla karşılaşmadık. Ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlarımızın karşılaştıkları her türlü sorunda günün her saati 444 85 10 numaralı hattımızdan bize ulaşmalarını rica ediyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı