Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bingöl’de çocuklara sportif eğlence

Bingöl’ün Solhan ilçesinde organize edilen bowling ve yüzme etkinliğinde çocuklar eğlencenin tadını çıkardılar. Express Haber / BİNGÖL (İGFA …

Bingöl’ün Solhan ilçesinde organize

Bingöl’ün Solhan ilçesinde organize edilen bowling ve yüzme etkinliğinde çocuklar eğlencenin tadını çıkardılar.

Express Haber / BİNGÖL (İGFA) – Bingöl’ün Solhan ilçesin de bulunan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi tarafından dez avantajlı bireylere yönelik etkinlikler devam ediyor. Bu kapsamda sosyal merkezi personelleri, ilçede yaşayan çocukları bowling ve olimpik yüzme havuzu etkinliğine götürdü.

Etkinlik hakkında bilgi veren Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir, çocukları önemsedikleri belirterek, “Onlar geleceğimizin teminatlarıdır. Bakanlığımız hizmet modellerinden olan Çocuk Hizmetleri olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi hayata atılmaları çerçevesinde vatanına, milletine ve ülkesine hayırlı birer birey olmaları yönünde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Devletimizin sıcak ve şefkatli yüzünü her fırsatta çocuklarımıza hissettirmeye gayret ediyoruz. Çocuklarımızla birlikte etkinlik düzenledik. Bowlik, karaoke ve olimpik yüzme havuzunda etkinlikler yaptık. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluk tarif edilemez bir duygu” diye konuştu.