Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bedri Baykam, İlk NFT Eseri İçin Alanında Öncü Bir Platform Olan Manza.İo’yu Tercih Etti

Çağdaş sanatın uluslararası en önemli temsilcilerinden Bedri Baykam yine kışkırtıcı bir yeniliğe imza atıyor. Baykam, ilk NFT eseri için …

Çağdaş sanatın uluslararası en

Çağdaş sanatın uluslararası en önemli temsilcilerinden Bedri Baykam yine kışkırtıcı bir yeniliğe imza atıyor.

Baykam, ilk NFT eseri için alanında öncü bir platform olan

MANZA.io’yu tercih etti.

İlerici ve çok yönlü sanatçı kimliğinin yanı sıra, farklı ve düşündüren çıkışları, Dünya Sanat Günü’nü bize kazandırmış olması, UNESCO’ya bağlı International Association of Art Dünya Başkanlığı ve sanat disiplinlerine yön veren yaklaşımlarıyla her zaman pozitif bir enerjiyle gündemde olan Bedri Baykam, ilk NFT çalışmasını sizlerle buluşturuyor. Son dönemlerde dünyayı kasıp kavuran NFT dünyasına, yine hayata kendisi gibi bakan cesur girişimcilerin kurduğu Manza.io ile ilk adımını atan Baykam, sanatın her mecradan takipçileri ile buluşabilmesi gerektiğine olan inancı doğrultusunda özgün eserini kitleler ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Bedri Baykam’ın Multiverse/Çokluevren dünyasına adımını attığı ilk NFT eseri, 20 Mart 2022, Pazar günü, saat 16.00’da MANZA.io resmi web sitesinde satışa sunuluyor. Sınırlı sayıda çıkacak olan eserlere ulaşmak isteyenler, MANZA.io sitesindeki listeye isimlerini yazdırarak Bedri Baykam’ın ilk NFT eserine çok özel koşullarla sahip olabilecek.

Manza.io ile ilk NFT eserini koleksiyoner, sanatsever ve metaverse dünyası meraklılarına sunan Bedri Baykam, “Bana oldukça heyecan veren ve geçmişte de defalarca örneklerini sergilediğim multidisipliner sanat yaklaşımıma da çok uyan NFT dünyasına girdiğim süreçte, özellikle Türkiye çıkışlı taze bir platform olan Manza.io’nun güvenilirliği ön plana çıkarması benim için ayrıca önemliydi” diyerek bu yeni mecraya neden Manza.io üzerinden girmeyi seçtiğini açıkladı.

Bedri Baykam ile başladığımız bu yolculukta, geleceğin çok evrenli düzeninde şimdiden güvenli ve güçlü bir şekilde yer almak isteyen NFT yaratıcısı olan tüm sanatçı ve tasarımcılar ile koleksiyoner, marka, ajans ve meraklıları buluşturan Manza.io olarak, geleceğin bir parçası olabilmeniz için sizleri bekliyoruz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı