Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ayvalık Belediyesi Sanayi Sitesi’ndeki Hurda Araç Sorununu Çözüyor

Çözüm çalışmalarında Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in talimatları doğrultusunda Zabıta Müdürlüğü ekipleri Sanayi Sitesi’nde incelemelerde …

Çözüm çalışmalarında Ayvalık Belediye

Çözüm çalışmalarında Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in talimatları doğrultusunda Zabıta Müdürlüğü ekipleri Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu. Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleşen çalışmalar kapsamında hurda araçların kaldırılması sorununun çözümü hedefleniyor.

Ayvalık Belediyesi ekipleri sanayi sitesinde geniş çaplı temizlik çalışması başlattı. Sanayi sitesi içindeki yol işgallerinin önlenmesi de amaçlanıyor. Ayvalık Belediyesi Zabıta Ekipleri’nin yanı sıra Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği kapsamlı çalışma Ayvalık Sanayi Sitesi Kooperatifi işbirliği ile yapılıyor.

Sanayi sitesindeki esnaf yol kenarı ve kaldırımlarda bulunan işgal durumundaki hurda araç, makine-ekipman ve ürünlerini kaldırmaları konusunda uyarılıyor. Esnafın çalışmaya destek verdikleri görülürken; sanayi sitesinde gerçekleştirilen kapsamlı hurda araç kaldırma çalışması esnaf ve vatandaşlardan tam not aldı.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin “Bundan sonraki süreçte esnafımızın da dikkat ve özeni çok önemli. Gereken desteği esnafımızdan da bekliyoruz” dedi.

Sanayi sitesinde hurda araçlar ve ekipmanların gelişigüzel yol ve kaldırımları işgal ettiğine dikkat çeken Başkan Ergin; “Sanayi sitemizde yolların rahatlaması ve yeşil alanların, boş alanların, daha derli toplu görünmesi için, kapsamlı temizlik çalışmasının yapılması adına uygulama başlattık. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizin İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında kaldırılması gereken araçlar, ruhsat sahiplerine bildirildi ve araçların kaldırılması sağlandı. Faydalı ve güzel bir çalışma olduğuna inanıyorum. Burada esnafımızın vereceği destek ve sanayi sitelerine sahip çıkmaları çok önemli” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı