Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altın Yunus Resim Atölyeleri’nde Dördüncü Dönem 31 Ağustos’ta Sona Eriyor

1 Haziran’da başlayan, dört dönem düzenlenen ve toplam 19 sanatçının katılım gösterdiği 2022 yılı Altın Yunus Resim Atölyeleri, dördüncü dönem …

1 Haziran’da başlayan, dört

1 Haziran’da başlayan, dört dönem düzenlenen ve toplam 19 sanatçının katılım gösterdiği 2022 yılı Altın Yunus Resim Atölyeleri, dördüncü dönem çalışmaları ile 31 Ağustos’ta sona eriyor.

Eserleri DYO Resim Ödülleri’nde ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan genç sanatçıların katıldığı Altın Yunus Resim Atölyeleri’nin dördüncü döneminde sanatçılar; Çiğdem Menteşoğlu Chatzoudas, Emine Bıyıklı, Nursun Hafızoğlu ve Sema Öcal çalışmalarını sürdürüyor. Altın Yunus Çeşme’nin misafiri olarak ağırlanan sanatçılar, sanatseverlerle de bir araya gelme imkanı buluyor.

2016 yılından bu yana düzenlenen Altın Yunus Resim Atölyeleri’ne bugüne kadar 99 sanatçı katıldı. Zamansız bir çalışma imkanı sunmasıyla sanatçılardan, sanatçıları çalışma yerlerinde izleme ve tanışma imkanı sunmasıyla sanatseverlerden ilgi gören atölyelerde gelecek yıl için hazırlıklar devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı