Yeni Mahalle İçin Kaliteli Bir Aday: Zafer Eroğlu

Yeni Mahalle İçin Kaliteli Bir Aday: Zafer Eroğlu

PAYLAŞ

Türkiye, Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimlere daha da fazla hazırlanmaya başlarken, belediyelerin aday adayları da yavaş yavaş açıklanıyor. Özellikle de Yeni Mahalle Aday Adaylığı olarak Zafer Eroğlu’nun ismi de ön plana çıkmaya başladı. Yaklaşık 22 senedir siyaset ile iç içe bir konuma sahip olan Eroğlu, Yeni Mahalle’yi çok daha yenilikçi bir konuma taşıyabilmek adına gece gündüz yoğun bir çalışma gerçekleştirmek amacında olduğunu dile getiriyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi – AK Parti – için Yeni Mahalle’ye aday adaylığını açıklayan Eroğlu, amaçlarının Ankara’nın ruhunu son ana dek yansıtmak ve başarılı bir belediyecilik anlayışı ile ilerlemek olduğunu vurguluyor. Bu noktada da Eroğlu için pek çok kesimin Yeni Mahalle için etkili bir isim olacağı yönünde hem fikir.

Eroğlu Nasıl Bir Geçmişe Sahip?

St Clement Universty Siyaset Bilimi Lisans Eğitimi’ni tamamlar tamamlamaz Open Universty İktisat Yüksek Lisans bölümünü tamamlayan Eroğlu, ekonomi ve sanayi alanında çalışmalarına başlamıştı. Evli ve iki çocuk babası olan deneyimli iş adamı, doğduğu şehir Ankara’da yepyeni bir adım atmak ve başarı sağlamak adına yoğun bir çalışma içerisinde faal olmaya özen gösteriyor.

Ankara’nın Yeni Mahalle’sine yepyeni bir bakış kazandırmak isteyen Zafer Eroğlu ve ekibi,’’ Yeni Mahalle’ye  ‘’Vakit Yeni Mahalle Vakti’’ parolasıyla aday oldu. Bu kapsamda da Yeni Mahalle için Eroğlu ve ekibi desteklerini son ana dek beklemektedir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK