Ribon – Dega Basım

Ribon – Dega Basım

PAYLAŞ

Ribon, etiket ham maddesi ile uyumunu sağlamak için kullanılan maddedir. 3 kısımda ribonları inceleyebiliriz. İlk olarak wax ribon; genel amaçla kullanılan ekonomik termal ribonlara verilen isimdir.Bu ribon çeşidinde kullanılması tavsiye edilen kağıt türleri ise kuşe vellum ve kuşe kartondur. Baskı yapılırken sıcaklık 65’C olması uygundur. Küçük yazı ve karakterlerde mükemmel bir baskı kalitesi vermektedir.

Barkod Etiketi

Ribbon çeşitlerinin bir diğeri ise; wax resin bibbon; sentetik malzemelerde kimyasal ve dış şartlara uygun baskı sağlar. Bu ribon çeşidinin baskı sıcaklığı 75’C olması gereklidir. Diğer çeşit ise resin ribon; kimyasallara karşı dayanıklı olması ile bilinir. Ekstra koyu baskı rengi sağlayabilir. Kağıt ve bez etiketlerde baskı amaçlı olarak kullanılmaktadır. Baskı sıcaklığı olarak 80’C olması yeterlidir.

Pos Rulosu

Dega Basım Sanayi firması olarak yukarıda belirttiğimiz ribon çeşitleri ile tüm baskılı ve baskısız ürünlerinizin imalatını yapmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ve kaliteli işçilik ile uygun fiyat garantisi ile toptan satış ve imalat alanında kendisini göstermiş firmadır. Tüm basım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ribon

Barkod etiketi gibi hizmetler içerisinde öncü firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Potansiyel yeni müşteri kitlesi ve var olan portföyümüze üst düzey bir hizmet kalitesi ve kalıcı çözümler ile sektörün örnek kuruluşlardanız. Sizlerde bu profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hızlıca web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Dega Basım Etiket Sanayi