Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

PAYLAŞ

Paykasa Nedir?

Paykasa kart ile ödeme günümüzde tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan bir sanal kart sistemidir. Yapılan internet alışverişlerinde artan dolandırıcılık ve kimlik bilgilerinin çalınma durumlarına karşı geliştirilmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde Paykasa sisteminden önce kişisel kredi kartlarının kullanılması gerekmekteydi. Ancak kredi kartları yüklü miktarda bakiye içermesinin yanı sıra kişisel bilgilerinin tamamını da kullanılarak alışveriş yapmaktadır. Bu gibi durumlarda kimlik bilgilerinin çalınma riski oldukça olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Bu gibi durumların yaşanmaması ve güvenli alışveriş yapabilmek için de en güvenli ödeme sistemi olan Paykasa geliştirilmiştir. Paykasa nedir:

  • Paykasa Amerika ve Avrupa başta olmak tüm dünyada kullanılan ödeme sistemidir.
  • Paykasa ile yapacağınız alışverişlerde kimlik bilgileri ya da hesap bilgileri girmeniz gerekmektedir.
  • Paykasa kartı satın aldıktan sonra göndeirlen 16 haneli PİN kodu ile binlerce alışveriş sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Nerelerde Kullanılır?

Paykasa Türkiye ve dünyada binlerce alışveriş sitesinde kullanılmaktadır. Paykasa kart en güvenilir ödeme sistemlerinden biri olarak internette güvenli alışverişi www.dekakart.com ile mümkün kılmıştır. Git gide artan kullanım alanının yanı sıra Paykasa nedir:

  • Paykasa sayesinde internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz,
  • Online oyun platformlarından alışveriş yapabilirsiniz,
  • Bahis sitelerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz,
  • Paykasa ile yabancı ve yerli tüm sitelerden ürün ya da hizmet satın alabilirsiniz,
  • 16 haneli pin kodu sayesinde bilgilerinizin çalınması ya da bakiyenizin kullanılması mümkün değildir.

Paykasa Kart Güvenilir mi?

Paykasa online olarak ödeme yapmaya olanak tanıyan bir sistemdir. Oldukça güvenli olan paykasa sayesinde dilediğiniz internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Her kullanıcıya verilen 16 haneli pin kodu sayesinde hiçbir kişisel bilgi girmeden alışveriş yapabilirsiniz. Oldukça güvenilir olmasının yanı sıra bakiye kontrolü de sağlamaktadır. Kart içinde kalan bakiyelerinizi kişisel hesabınıza transfer edebilir ya da kartı kullanmaktan vazgeçtiğinizde tüm bakiyenizi günlük kura göre hesabınıza aktarabilirsiniz. Paykasa nedir:

  • Paykasa 16 haneli pin kodu ile alışveriş yapmayı sağlayan bir sistemdir.
  • Paykasa ile dilediğiniz internet sitesinden kimlik bilgilerinizin çalınma riski olmadan keyifle alışveriş yapabilirsiniz.
PAYLAŞ