Kaliteli Mantolama’nın Adresi

Kaliteli Mantolama’nın Adresi

PAYLAŞ

İnşaat yüksek mühendisliği ile kurulmuş olan deneyimli ve teknik kadroya sahip firma bölgenin tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Uzman usta ekibi ile ihtiyaçlara yönelik olarak hizmet veren kurumsal firma mantolama işinde öncü olarak hizmet sağlıyor. Kaliteli işçilik ve malzeme garantisi altında güvenli hizmet sunarak ürünlerinin ardasında duruyor. Sunduğu tüm bu hizmetleri uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra taksitlendirme imkanı da veriyor. Kalitesinden ödün vermeyerek hizmet sağlayan öncü firma niteliğinde bir numara hizmet sağlayarak yüksek memnuniyet sağlamış durumda.

Mantolama Nedir ve Faydaları

Firmanın hizmetleri arasında yer alan ve bina kaplaması olarak bilinen mantolama sistemi ısı yalıtımı konusunda en fazla talep gören uygulamalar arasında yer almaktadır. Farklı metotlar ile uygulanabilen bu yöntem bina sakinlerinin çok az para ile ısınmasına katkı sağlamaktadır. Enerji tüketimini büyük ölçüde azaltan ve ateşe karşı dirençli malzeme kullanmaktadır. Mantolama İzmir hava koşullarına uyum sağlayarak yazın serin kışın ise sıcak tutmaya yardım salar. Binaların nefes almasına yardımcı olarak bina ömrünü uzatmaktadır. Isı yalıtımı sayesinde yakıt tüketimini azaltarak ülke ekonomisine katkı sağlar. Kaliteli işçilik ve malzeme sayesinde uzun yıllar aynı verimlilikte hizmet garantisi sunar.

Weber Mantolama Sistemi

Uzman ekip ve weber mantolama hizmeti ile ısı yalıtım levhalarına kıyasla % 15 daha fazla yalıtım sağlar. 10 malzeme garantisi yanı sıra ücretsiz olarak bina renklendirme hizmeti de sunuyor. Kalitesi ile binalarda küf ve mantar oluşumunun önüne geçerek bina ömrünün uzatır ve kaliteli yaşam alanı oluşturur. Artırılmış karbon takviyesi sayesinde üstün yalıtım özelliği ile hizmet sunar. Yüksek UV dayanıklılığı sayesinde dış cepheleri solmaya karşı korur ve uzun süre yeni gibi muhafaza eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK