Aquakamp ile Yazın Eğlenceye Ara Vermiyoruz

Aquakamp ile Yazın Eğlenceye Ara Vermiyoruz

PAYLAŞ

Aquakamp ile Yazın Eğlenceye Ara Vermiyoruz

Eğlenceye arama vermeden devam ediyoruz. Aquakamp yaz kampları ve eğitici kurslar devam ediyor. Yazın en güzel hali öğrenerek geçiyor.

Çocukların eğlenirken öğrenmesi en kalıcı yöntem. Bunun için çocuklara özel yaz kampları oluşturuluyor. Aquakamp ile yaz kampının tadına varacaksınız. Uluslararası seçeneklerinin olduğu kamplar, verimli bir yaz tatili için son derece avantajlı. Dilerseniz direkt olarak bu kamları değerlendirip, çocuğunuz için verimli bir zaman dilimi oluşturabilirsiniz.

Yaz Kampı Eğitimleri

Kampta eğlenirken öğrenmek çok keyifli olacak. Hiç tatmadığı deneyimleri yaşaması son derece heyecan verici. Peki, yaz kampı eğitimleri neler?

  • Dalış eğitimi
  • Su sporları
  • Binicilik eğitimi
  • Yüksek ip pakur
  • Paintball
  • Okçuluk gibi eğitimler veriliyor.

Sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor yaz kampı için eğitici geziler yapılıyor. Çocuğunuzun tarihi geziler yaparak, Toros dağlarının eteğinde eğlenerek öğrenmesi sağlanıyor. Eğitimcilerin beraberinde profesyonel bir kamp gerçekleşiyor.

Yüzme Kursu

Gençlik kampı ve çok daha fazlası sunuluyor. Fiyatları öğrenmek, zaman dilimi hakkında bilgi almak, yaş grubu hakkında bilgi almak adına iletişime geçebilirsiniz. Elbette almak istediğiniz yüzme eğitimi için de gereken bilgi verilecektir. Kursun yaş aralığı 4 ile 55 yaş arasında. Yaş grubuna uygun olan bir ekip ile çalışacaksınız. Yüzme kursu uygun fiyatlar ile sunulmasının yanı sıra, son derece sizin zaman diliminize uygun şekilde düzenlenecektir. Bilgi alabilirsiniz.

aquakamp.com

PAYLAŞ