Apex Legends Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Apex Legends Sistem Gereksinimleri Nelerdir

PAYLAŞ

EA games tarafından piyasaya sürülen ve yoğun bir ilgi ile karşılanan Battle royale oyunlarının yenisi apex legends oyuncunun tarzına uygun karakterler bulma özelliği ile de öne çıkıyor. Bu takım oyununa başlarken birbirinden farklı yeteneklere sahip legend olarak adlandırılan sekiz karakterden birini seçerek başlayan oyuncu bu karakterleri seçerken takımının ihtiyaçları ya da oynama tarzına göre bir seçim yapma şansı buluyor. Diğer Battle royale oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da güvenli alan mantığı bulunuyor. Bu mantığa göre güvenli halka daraldığı sürece dışında kalan karakterler her seferinde saniye başına hasar almak zorunda kalıyorlar.

 

Apexz Legends Mobil Ne Zaman

Apex hayranlarının merakla beklediği haber ise oyunun farklı platformlarda oynanma imkanı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre bu istek karşılanacak gibi görünüyor. Zira artık apex legends mobile uygulaması ile oyun her an her yerde oyuncuların hizmetinde olacak. 2019 yılı içerisinde olması beklenen bu önemli gelişme sayesinde oyuncular farklı platformlar aracılığı ile oyunu geliştirme şansı bulacaklar

 

Apex Legends Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Apex legends sistem gereksinimleri ile ilgili oyuncuların bilmesi gereken ilk şey oyunun bilgisayarda 20,52 GB yer kaplaması. Güncellemeler ile bu alanın daha da artması muhtemel. 25 Mbps hız ile ortalama bir buçuk saat içerisinde bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bunun için 64 bitlik Windows 10 işletim sistemi gerekiyor. Ayrıca sabit diskte 30 GB boş alan, 6 GB Ram ve 1 GB GPU Ram olması da oyun için gereken minimum sistemler arasında yer almaktadır.

PAYLAŞ