Ankara eşya depolama ve kiralar

Ankara eşya depolama ve kiralar

PAYLAŞ

Depolama hizmeti alacaksanız öncelikle muhatap kişinin sizi iyi anlaması gerekir. Kendisini iyi anlatan ve sözleşmenin ardından firmanın ulaşılabilir olması önemlidir.

Başlangıçta insan acil ihtiyacı olduğundan bazı ipuçlarını gözden kaçırabilir.  Sözleşme sonrasında müşteri hizmetlerinin satış öncesi ve sonrası ekiplerinin profesyonelliği ve müşteriyi yönlendirmesi çok önemlidir.

Ankara eşya depolama müşteri ilişkileri neden sorumludur, crm’den ne beklenmelidir?

  • Hem müşteri ile kontağı iyi sağlamalı hem de onu iyi anlamalı
  • Çalışma arkadaşlarının işleyişine vakıf olmalı ve özellikle nakliye gibi en önemli konularda en iyi şekilde yönlendirmelidir.
  • 7/24 ulaşılabilir olmalıdır.
  • İnisiyatif kullanma hakkına sahip olmalıdır.
  • Sözleşme yapmak uğruna karşılayamayacağı vaatler vermemelidir.

Belki manevi olarak en değerli eşyaların ya da ürünlerin bulunduğu depolar doğabilecek herhangi bir acil müdahaleye hazır olmalıdır.

Gelelim kiralamalara, kiralar 50 ile 1000 Türk Lirası arasında değişiyor.  Bu depolanacak ürünün ya da eşyanın boyutuna, ağırlığına göre değişebiliyor. Depo nakliye bedeli ve depozit ücretini ekstra düşünmelisiniz.  Depo sigorta bedelini peşin alıyor, ancak depo sayısı ya da kiralanan deponun m’2 arttıkça indirim artmaktadır.

Doğru adres yani doğru depolama şirketi malınızı, eşyanızı, ürününüzü sizin teslim ettiğiniz şekilde geri almanıza olanak sağlayacaktır.

Depolama şirketinde de kurumsallığını sorgulamanız yerinde olacaktır.  Anadolu’nun en güvenilir şehirlerinden olan Ankara eşya depolama İstanbul ile kıyaslandığında elbette daha güven vericidir.

Herhangi bir güvenlik tehdidi altında olmadan eşyanızı gönül rahatlığı teslim etmeniz için şirketler birçok sebep sunuyor.  En önemlisi kameralı sistemler dilediğiniz zaman akıllı telefonunuzdan bağlanarak deponuzu kontrol edebilirsiniz.

PAYLAŞ