Dado Style, Moda Dünyasının Gündeminde

Dado Style, Moda Dünyasının Gündeminde

PAYLAŞ

Güngören Türk tekstil markalarının büyük çoğunluğuna ev sahipliği yapıyor. Üst, alt, iç ya da dış giyim olmak üzere binlerce markaya sahip olan tekstil merkezinde, 2017 yılında açılan Dado Style, yeni açılan sıradan markalardan biri olarak görülüyordu.

Kısa süre sonra herkes, “Ben ne baştan başaracağımıza inanıyordum. Hem modacılar hem de müşteriler bizim farklı olduğumuzu elbet anlayacaktı” diyen Dima Aslan gibi düşünmeye başladı. Dado Style, çoktan kendisini ispat etmiş, Güngören’in e iyi moda mağazalarından birisi haline gelmişti.

 

Sofistike tasarımlar ve pastel renklerden çılgın ve rengarenk modellere kadar oldukça farklı çeşide sahip olan markanın ürünleri ilgi kazanmıştı. Çünkü Dado Style mağazasında bulunan kıyafetler ne Avrupalı bir modacının taklidiydi ne de sıradan desenlerle üretilmişti. İlk dokunulduğunda kalitesini hissettiren ve “bu benim olmalı” duygusu doğuran ürünlerin namı çoktan duyulmuştu.

Dado Style, Çizgisini Bozmuyor

Sektörde 3. Yılını tamamlayan Dado Style, ilk günkü o kararlı çizgisinden hiç ayrılmadı. Artık Türkiye’nin birçok iline ve yabancı devletlere ürün gönderen marka halen tekrara düşmüyor ve birinci sınıf kumaş kullanmaya devam ediyor.

Dado Style tasarımları günlük değerlerden çok evrensel niteliklere yoğunlaşıyor. Bu nedenle bir senelik modalara yenik düşmeyen tasarımlar, birkaç kuşak tarafından tercih edilebiliyor. Canlılığını kaybetmeyen abiyeler, uzun yıllar sonra bile yanı canlılıkla giyilebiliyor.

Sosyal medyanın gücüne inanan 33 yaşındaki Dima Aslan, Dado Style için özel bir ajansla çalışıyor. Hesapları güncel tutulan markanın paylaşımları binlerce etkileşim alıyor. Ayrıca marka hakkındaki gelişmeler kurumsal internet sitesi vasıtası ile duyuruluyor.

Dado Style, ürünlerini kullanarak tavsiye eden fenomenler sayesinde prestijli bir marka olma yolunda ilerliyor. Son zamanlarda şarkıcı Zain Karazon ve model Summer Shaker tarafından yapılan paylaşımlar, markanın ne kadar beğenildiğini gösteriyor.

 

 

PAYLAŞ