Çin Takvimiyle Cinsiyet Hesaplama

Çin Takvimiyle Cinsiyet Hesaplama

PAYLAŞ

Anne olmak her kadının en büyük hayallerinden bir tanesidir. Hamile olduğunu öğrendikten sonra ise iki konu merak edilir. Biri bebeğin ne zaman dünyaya geleceği, diğeri ise bebeğin cinsiyetidir. Bu iki bilgiyi öğrenmek ise artık çok kolaydır. Anne adayı, son adet tarihini bilirse bebeğin doğacağı zaman bir iki haftalık farkla kolayca saptanabilir. Bebeğin cinsiyeti ise hamileliğin 13. haftasından sonra öğrenilebileceği gibi çeşitli testler ile de bu saptanabilir. Çin takvimi de bu testlerden birisidir. Her ne kadar % 100 doğru bilgiler verdiği söylenemese de eğlenceli ve farklı bir yöntem olarak denenebilir.

 

Çin Takvimiyle Cinsiyet Hesaplama

 

Cehre sitesinde bulunan çin takvimiyle cinsiyet hesaplama bölümüne girip; gerekli olan alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız bunun için yeterli olacaktır. Hamile kaldığınız ayı ve doğum tarihi bilgilerinizi gün – ay ve yıl şeklinde doldurduktan sonra “Hesaplama” kısmına basarak sonucu öğrenebilirsiniz.

 

Bebeğin Doğum Zamanı

 

Ebeveynlerin yanı sıra yakın akrabaların da en çok merak etiği şey ailenin yeni üyesinin ne zaman dünyaya geleceğidir. Yine sitede yer alan gebelik hesaplama yöntemiyle bunu öğrenebilirsiniz. “Hesaplamalar” kısmında “Bebeğin doğum tarihi hesaplama” kısmına girerek; son adet tarihinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra “Hesaplama” kısmına basarak, sonuca kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Bu gibi işlemler ve daha fazlası için cehre sitesinde güncel olan makaleleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK